За нас

PDFПечатиЕ-пошта

       ДОО “ЕЛЕKТРО ПРОМЕТ” компанија со висок рејтинг и реноме е една од водечките компании во продажбата на апарати за домаќинство (бела техника) во Македонија.
         

Основана во 1994 година со седиште во Кавадарци, Р Македонијана Ул Шишка бб, веќе долги години на своите клиенти им нуди комбинација од квалитет по разумни цени за било кој продукт од богатиот избор на електрични уреди.

Како ексклузивен претставник и официјален дистрибутер за Р.Македонија на двата италијански производители Faber -аспиратори за кујни, Nardi апарати за вградување, Eurolux бренд на Faber i Nardi и Lino (економичена линија на апарати) им нуди на свотие потрошувачи производи со висок квалитет и извонреден дизајн со што ги задоволуваат и најприбиливите вкусови.

Со цел ја унапредат соработката со производители на мебел, Електро-Промет го прошири својот асортиман и со канцелариски столици.

Електро-Промет настојува секогаш да ги задоволи своите клиенти со одличен квалитет, добри цени и широка палета на прoизводи. Ви посакуваме добредојде на Нашата интернет презентација.

Ве покануваме да погледнете од Нашата богата палета на врвни производи. Веруваме дека понудата ке ги задоволи Вашите барања и ке ви помогне да го направите вистинскиот избор.